YALOVA İMES OSB

BAŞKANIN MESAJI

“Profesyonel, kurumsal ve dinamik bir Yönetim anlayışı ile Yerli, Yenilikçi, Yeşil üretimin üssü olma vizyonumuzu, Yeni Nesil Organize Sanayi Bölgesi kurma hayalimizi hayata geçirmek kararlılığı ve inancındayız. Sanayicisinin rekabet gücünü artıran, çevre dostu, akıllı, Yeni Nesil bir Organize Sanayi Bölgesi oluşturma hedefimize her gün bir adım daha yaklaştığımıza tüm dünya şahitlik edecektir.”

Değerli Sanayicimiz,


07.06.2019 tarihinde görev süresi tamamlanan Müteşebbis Heyet yerine göreve gelen yeni Müteşebbis Heyetimiz göreve başlamıştır.


Öncelikle şunu önemle belirtmek isterim ki; Kurucu başkanımız Sayın Süheyl ERBOZ, kurucu başkan vekilimiz Sayın Kemal AKAR ve kurucu yönetim kurulu üyemiz Sayın Abdullah ARSLAN’dan aldığımız bayrağı, onların bundan sonra da verecekleri destekleri ve hep yanımızda oldukları güveni ile hep daha yukarı taşıma azmindeyiz. Kendilerine, Yalova İMES OSB’ye verdikleri ve verecekleri hizmetler için şükranlarımızı sunarız.


Devletimizin milli ve yerli üretim vizyonuna, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığımızın Sanayi Strateji Belgesi ve politikalarına hizmet eden, model bir OSB’yi hep birlikte inşa edeceğiz. Sanayicilerimizin enerji maliyetleri başta olmak üzere girdi maliyetlerini düşürmeye odaklanacağız, yüksek katma değerli üretim ve ihracat potansiyel ve kabiliyetlerini arttırmaya dönük projeler hayata geçireceğiz, Yeşil OSB lisansını alan, Dünya ölçeğinde ilk sanayi bölgelerinden olacağız, tüm sosyal donatıları içinde barındıran yaşanabilir bir sanayi şehri inşa edeceğiz.


Müteşebbis Heyet Başkanımız Sn. Muammer EROL liderliğinde, genç ve dinamik Yönetim kadromuzla, 200’e yakın sanayici katılımcımızla, hedeflerimize doğru emin adımlarla yürüyoruz.


Bu inanç ve heyecanla, tüm kamuoyunu Müteşebbis Heyetimiz ve Yönetim Kurulumuz adına saygıyla selamlıyorum.

Sn.Direnç ÖZDEMİR

Yönetim Kurulu Başkanı