Haberler

Sivil Toplum Kuruluşları Ziyareti

Yalova da bulunan Sivil Toplum kuruluşlarını ziyaret çerçevesinde, 14 Mart Çarşamba günü ilk olarak Ak Parti İl Başkanlığını ziyaret ederek İl Başkanı Yusuf Ziya ÖZTABAK ile verimli bir görüşme gerçekleştirmişlerdir.

Yalova Kamuoyunu Bilgilendirme

Yönetim Kurulu Başkanı Süheyl ERBOZ, Yönetim Kurulu Üyesi ve aynı zamanda Bölge Müdürü ( İnşaat Yüksek Mühendisi)  Direnç ÖZDEMİR, Yalova da bulunan Yalova Hayat Gazetesi,  günlük yayınlanan Yalova Gazetesi, Yalova Gazeteciler Cemiyeti

Yeni Katılımcılarımıza Bölgemiz Hakkında Bilgi Verilmesi

Bölgemizin tanıtım çalışmaları devam etmekte olup, Kuruluş protokolünde ve ÇED raporunda belirttiğimiz Nace Kodları dahilinde üretimleri olan ve yatırımlarını genişletmek isteyen potansiyel katılımcılarımızla görüşmelerimiz devam etmektedir.

OSB’mizin Tanıtımı

30 Kasım- 3 Aralık tarihleri arasında Bursa da yapılan Tüyap fuarına katılım sağlanarak Yalova-İMES Makine İhtisas OSB,...

Kamulaştırma Çalışmaları Başladı

06.11.2017 tarihinde Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından, OSB’mize tanınan “Kamulaştırma Hakkı” çerçevesinde kamulaştırma işlemlerine Laledere ve Gacık köylerinden başlanılmıştır.